053-9424577

חתונה בירושלים

לא מעט יהודים מהארץ ומהעולם, נמשכים לירושלים כמו פרפר לאש ורוצים לחגוג בה את האירועים הגדולים והחשובים שלהן, בין אם מדובר בחתונה, בר ובת מצווה או אפילו יום הולדת יוקרתי ומושקע. ירושלים הייתה מוקד עלייה לרגל לחוגגים לפחות מקום המדינה, וקרוב לוודאי שגם הרבה לפני זה.

 

לחגוג אירועים בירושלים, בזכות האינטרנט והתקשורת המתקדמת שהפכה את העולם כולו לכפר גלובאלי קטן, הפך ממשימה מורכבת מאין כמוה למשהו פשוט, קל ונוח, אותו ניתן לעשות בלחיצה על מספר כפתורי מחשב. הכל היום נגיש באינטרנט, בו תוכלו למצוא עשרות אולמות בירושלים והסביבה, חברות הקייטרינג הירושלמיות שישמחו לתת לכם שירות ועד מידע על תהליך העלייה לתורה בכותל המערבי. הכל זמין - הכל קל. 

 

האירועים שחוגגים בירושלים

 

כמובן שהאירוע הכי נחגג בירושלים הוא בר מצווה. הסיבה היא אחת: הכותל המערבי. כמעט כל יהודי, מהארץ וגם מהעולם, רוצה לחגוג את בר המצווה של הבן שלו בכותל המערבי, לקיים את טקס העלייה לתורה בכותל ולאחר מכן להמשיך את החגיגה עם אירוע מפואר וארוחת גורמה בעיר הבירה שלנו. בעקבות הרצון הזה, אשר משותף לעשרות אלפי משפחות יהודיות בכל שנה, קמו מספר חברות אשר כל יעודן הוא להפיק למשפחות את בר המצווה בירושלים, כולל סיור בעיר, האירוע עצמו ואפילו התחבורה.

 

אבל אירועים בירושלים זה לא רק בר מצווה. לא מעט מהזוגות המתחתנים מעדיפים להגיע לירושלים ולחגוג בה בצורה כזאת או אחרת, אם בצנעה בעלייה לתורה בכותל או לערוך את האירוע כולו בירושלים, כולל האולם, החופה, האורחים והקייטרינג. יש זוגות שמעדיפים אפילו רק לבוא להצטלם בעיר במקומות אסטרטגים כמו בכותל, בנחלאות, ברקע של מגדל דוד וכדומה. העיקר שתהיה מזכרת מירושלים ושהמסורת תמשך. הרי לא סתם אומרים בחתונה יהודית "אם אשכחך ירושלים תשכח ימיני ותדבק לשוני לחיכי..."

 

אירועים נוספים אשר חוגגים בירושלים הם ימי נישואין, בדרך כלל במסעדות יוקרתיות לאירועים בעיר הבירה (כמו הבלאק בורגר, מסעדת שיאן, מונטיפיורי, הטאג'ין, מסעדת מרקש ועוד) וימי הולדת לילדים (ואז אפשר לקחת אותם למיני ישראל, לאטרקציה החדשה עיר הקרח, לביקור בכותל כמובן ואולי אפילו לאצטדיון טדי לפגוש את שחקני בית"ר ואת הקומץ).  

 

לחץ למאמר בנושא למה לחגוג באולם