053-9424577

למה לחגוג באולם?

מתלבטים איפה לחגוג את החתונה? הבן חוגג בר מצווה?

 

קבלו את כל הסיבות, שיעזרו לכם להבין למה כדאי לחגוג באולם אירועים.. 

 

• נתחיל בזה שפעם היה יותר קל. 

פשוט לא הייתה התלבטות, מכיוון שכולם חגגו או בבית הכנסת הקרוב או באולם האירועים היחיד שהיה בעיר. התפריט היה זהה אצל כולם וכולם היו מרוצים, פחות או יותר. היום, המצב שונה. כמו כל תחום אחר, גם תחום האירועים הלך והתפתח בקצב מסחרר, מה שהביא לשפע אדיר ומבחר של אולמות אירועים לכל מי שנפשו חפצה לערוך אירוע חגיגי ושמח. כדי לא להתבלבל מהשפע העצום, ישנם כמה דברים שחשוב לשים עליהם את הדגש, בבחירת המקום המתאים לאירוע. 

 

• כי אולמות אירועים היום ורסיטלים ומשתנים בהתאם לצרכי הלקוח

היום, בניגוד לפעם, ישנם אולמות רבים שבבחירה שלהם, תוכלו ליהנות מכל העולמות. לפי בחירתכם וכמובן בהתאם לעונה בה אתם חוגגים, חלק מהאירוע, יכול להיערך בחוץ, תחת כיפת השמיים וחלקו השני בתוך אולם ממוזג ונעים. 

 

• כי לא משנה באיזו עונה אתם חוגגים, תנאי מזג האוויר יהיו מושלמים עבורכם

כשאתם עומדים בבחירת המקום המתאים לאירוע שלכם, צריך לקחת בחשבון את העונה, בה את מתחתנים, בין יתר השיקולים. במידה ואתם מתחתנים בחורף, אז פרט למחיר הנמוך משמעותית בעונה זו, תיהנו גם מאירוע חמים, בתוך מקום ממוזג ומפנק. במידה ובחרתם להתחתן בקיץ, אין צורך להזכיר את הלחות המטורפת שיש לנו בארץ, שלא לדבר על היתושים. באולם אירועים ממוזג ונעים, הרוקדים יוכלו להשתולל, מבלי להזיע את עצמם לדעת ואתם תיהנו מכל רגע, מבלי לחשוב על העולם המיוזע שמעבר לדלת. 

 

• ללא ספק, בגלל המחיר

אין ספק ששיקול נוסף וחשוב מאוד בבחירת האולם הוא המחיר המוצע לכם, ביחס שווה למספר האורחים. אז כמו שכבר אמרנו, אם בחרתם לחגוג את האירוע שלכם בחורף, תיהנו ממחיר מוזל משמעותית, ביחס לשיא העונה. במידה והאירוע קטן יחסית, הבחירה באולם בגודל המתאים, תהיה מושלמת עבורכם ותייצר אירוע חורפי חמים ואינטימי, במחיר שישאיר לכם כסף לירח דבש. יחד עם זאת, גם בקיץ, המחיר שיציעו לכם באולם אירועים, יהיה נמוך מהמחיר בגן אירועים, מסיבות הקשורות להיצע וביקוש.

אולמי קראון פלאזה מבטיחה לספק לכם אולמות ברמה הגבוהה ביותר תוך מתן שירות אדיב ומקצועי.

 

אולי יעניין אותך גם: חתונה בירושלים